Чек-лист українського продюсера – що варто зробити на KMW CoProduction Meetings 2019
Аби всі учасники отримали максимум користі від події, організатори розробили алгоритм, який допоможе зорієнтуватися в програмі копродукційного івенту KMW та визначити пріоритети на кожен з двох днів події

Нагадаємо, що KMW CoProduction Meetings 2019 цьогоріч відбудеться в оновленому форматі. Подія триватиме два дні. Перший буде присвячено темі поточного стану та перспектив розвитку копродукції в Україні, а другий – особистим зустрічам українських та закордонних продюсерів.

Тож на чому варто зосередитися українським продюсерам, аби ефективно попрацювати на KMW CoProduction Meetings 2019 та отримати від івенту максимальну користь? Ось чек-лист ключових моментів.

● Ознайомитися з актуальними потребами та пріоритетами потенційних закордонних партнерів, аби зрозуміти, чим саме ви можете бути корисні одне одному – зараз чи у майбутньому. Це можна буде зробити на презентації проектів міжнародних продюсерів, зацікавлених у співпраці з Україною, що відбудеться у перший день події.

● Взяти участь у панельній дискусії, котра відбудеться відразу після презентації. Вона дасть розуміння технічних, юридичних, фінансових та інших питань міжнародної співпраці, вирішення яких стимулюватиме закордонних продюсерів активніше звертатися до українських колег зі своїми проектами.

● Долучитися до нетворкінг-сесії, котра завершить програму першого дня. Це – чудова нагода поспілкуватись та розширити свої зв'язки як з іноземними, так і з українськими колегами.

● Стати учасником індивідуальних зустрічей з потенційними міжнародними партнерами у других день заходу. Цене лише можливість отримати оцінку міжнародного потенціалу ваших проектів від досвідчених іноземних продюсерів, але й шанс налагодити особисті контакти з ними. Тобто робота на перспективу: навіть якщо ваш поточний проект відразу не знайде закордонної підтримки, ви матимете налагоджені зв'язки з іноземними продюсерами для майбутніх ініціатив.

Як вже повідомлялось раніше, серед закордонних продюсерів, що стануть учасниками KMW CoProduction Meetings 2019, Галь Заїд (Gal Zaid), голова напрямку сценарного телебачення компанії Endemol Shine (Ізраїль), Андерс Танґен (Anders Tangen), СЕО компанії Viafilm (Норвегія/США), та Ґевін Рірдон (Gavin Reardon), голова відділу продажів та копродакшну компанії Incendo (Канада). А зараз організатори раді повідомити, що до їхнього числа долучився ще один учасник – Растіслав Шестак (Rastislav Šesták)зі Словаччини.

Растислав – член словацької Академії кіно та телебачення, співвласник та продюсер студії DNA Production, заснованої 2001 року. Свою діяльність DNA Production починала з продюсування незалежних короткометражних стрічок, багато з них згодом отримали визнання критиків та нагороди міжнародних фестивалів. А з 2007 року компанія займається і повнометражними стрічками, приділяючи особливу увагу роботам молодих кінематографістів, котрі не бояться експериментувати з жанрами та темами. На KMW CoProduction Meetings 2019 Растислав Шестак представить проект, який він зараз розробляє і для якого шукає партнерів в Україні. Але це не все.
«Я відкритий до цікавих пропозицій. В першу чергу в жанрах трилеру чи кримінальної драми. За форматом це може бути як фільм, так і телевізійний серіал, – каже Растислав Шестак. – А також готовий розглянути інші варіанти контенту для ТБ-платформ – традиційних та стрімінгових»
Растіслав Шестак (Rastislav Šesták)
Член словацької Академії кіно та телебачення, співвласник та продюсер студії DNA Production
Список іноземних учасників KMW CoProduction Meetings 2019 невдовзі доповнить ще одне ім'я. Адже мета заходу – створити максимум умов для налагодження ефективних партнерських відносин, що сприятимуть розвитку копродукції в Україні, зараз та у майбутньому.

«Сподіваємось, завдяки KMW CoProduction Meetings 2019 успішних копродукційних проектів в Україні стане більше. І це надзвичайно важливо, адже копродукція виконує відразу дві серйозні місії: вона комплексно стимулює розвиток української аудіовізуальної індустрії та водночас відкриває нашу державу світові», – підкреслює Вікторія Ярмощук, голова компанії Media Resources Management, що є організатором KMW.

KMW CoProduction Meetings 2019 цьогоріч здійснюється за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору. Завдяки цьому, подія буде повністю безкоштовною для українських учасників за умови попередньої реєстрації.

KMW CoProduction Meetings 2019 відбудеться 18 та 19 вересня в Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5). Звертаємо увагу, що реєстрація відбувається окремо на кожен день івенту.Дізнатися деталі та зареєструватися можна за посиланням. Запити на реєстрацію на кожен з днів приймаються до 26 серпня 2019 року.

Аби бути в курсі новин заходу, підписуйтесь на подію KMW CoProduction Meetings 2019 у Facebook, а також слідкуйте за оновленнями на сайті й офіційній Facebook-сторінці KYIV MEDIA WEEK.