Kaip atrasti sinergiją tarp tėvų, vaikų ir mokytojų?
Grįžti atgal
6 ak. val.
gyvai
2022 m. spalio 27 d. 13 val.

VAIKYSTĖS KONFERENCIJA: kaip atrasti sinergiją tarp mokytojų, vaikų ir tėvų?

Nuotolinė konferencija vyks „Zoom" platformoje
€19,00
2022 m. spalio 27 d.
Nuo 13:00 val.


Kaina: 19 Eur.

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur./asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu [email protected]

Įsigyti Įsigyti
Darželis — tai pirmoji ir svarbiausia kiekvieno vaiko ugdymo kelionės stotelė. Čia susitinka skirtingų tikslų ir lūkesčių vedamos asmenybės: vaikas, tėvai ir mokytojai. Vaikams svarbu žaisti, linksmintis, mėgautis atradimais, patyrimais ir vaikyste. Mokytojai siekia užtikrinti kokybišką, visapusišką, tikslingą, į kiekvieną vaiką orientuotą ugdymą, o tėvams svarbu, kad jų vaiką lydėtų sėkmė ir jam būtų sudarytos geriausios ugdymosi sąlygos. Tačiau šių skirtingų asmenybių lūkesčiai kartais taip pat tampa skirtingi… O tada prasideda pirmieji iššūkiai. Sutikite, kartais tėvai, veikiami aplinkos, savo vaikus pradeda lyginti su kitais, todėl savo atžaloms pradeda kelti pačius aukščiausius lūkesčius. O štai mokytojams tenka itin atsakinga užduotis — suprasti kiekvieną vaiką, atpažinti jų poreikius, kurti kiekvieno vaiko individualumą atitinkančias ugdomąsias veiklas bei aplinką.


Kilus iššūkiams, bendravimas, bendradarbiavimas ir žinios tampa, ko gero, vertingiausiais pagalbininkais. Tam, kad pavyktų tinkamai patenkinti ir vaikų, ir tėvų, ir mokytojų poreikius, labai svarbu atvirai kalbėti, girdėti, priimti, suprasti vieniems kitus bei kurti pasitikėjimu grįstą ryšį. Tačiau kaip tą ką daryti? Kaip suderinti ir pateinkinti visų poreikius bei lūkesčius?

Kviečiame Jus dalyvauti konferencijoje, kurioje savo srities profesionalai dalinsis patirtimi, patarimais, žiniomis ir įžvalgomis apie sklandų vaikų ugdymą bendradarbiaujant. Tikime, kad konferencijos turinys ir mokytojams, ir tėvams padės geriau pažinti vaikus bei surasti kelią sklandaus, pasitikėjimu, atvirumu grįsto bendradarbiavimo link.

Konferencijos metu ir mokytojai, ir tėvai:

• geriau pažins vaikų raidos ypatumus ir kritinius aspektus, į kuriuos būtina atsižvelgti. Taip pat išmoks pastebėti „raudonas vėliavėles“, į kurias būtina reaguoti;

• aptars, kaip įgalinti vaikus veikti, ugdant jų savarankiškumą;

• sužinos, kaip kurti taisykles vaikams ir pačių taisyklių laikytis tiek darželyje, tiek namuose;

• aptars, kodėl tėvams ir mokytojams verta bendradarbiauti bei kaip tarp vienų ir kitų sukurti „draugystės tiltą“.

Konferencijos programa

Informacija dėl prisijungimo

Informacija dėl prisijungimo

13:00-13:45 val. „Kaip nepasiklysti vaikų raidos tarpsniuose?“ Lekt. Indrė Neimantė

13:00-13:45 val. „Kaip nepasiklysti vaikų raidos tarpsniuose?“ Lekt. Indrė Neimantė

13:45-14:30 val. „Savarankiškumo ugdymas – kaip įgalinti vaiką veikti skirtinguose amžiaus tarpsniuose?“ Lekt. Edita Kalašnikovienė

13:45-14:30 val. „Savarankiškumo ugdymas – kaip įgalinti vaiką veikti skirtinguose amžiaus tarpsniuose?“ Lekt. Edita Kalašnikovienė

14:30-15:15 val. „Susitarimai ir ribos: ką daryti, kad jos veiktų ir padėtų kasdienybėje?“ Lekt. Jūratė Bortkevičienė

14:30-15:15 val. „Susitarimai ir ribos: ką daryti, kad jos veiktų ir padėtų kasdienybėje?“ Lekt. Jūratė Bortkevičienė

15:15-16:00 val. „Tėvų ir mokytojų bendravimas: kodėl kartais nepavyksta?“ Lekt. Jovita Starkutė

15:15-16:00 val. „Tėvų ir mokytojų bendravimas: kodėl kartais nepavyksta?“ Lekt. Jovita Starkutė

Kodėl verta dalyvauti?

Konferencijos pranešėjai — kruopščiai atrinkti savo sričių profesionalai bei praktikai, turintys ilgalaikę patirtį dirbant su vaikais;
Po konferencijoje įgytų žinių, mokytojams bus lengviau užmegzti artimesnį ryšį su tėvais, o tėvams bus paprasčiau suprasti mokytojus;
Galimybė gyvai užduoti klausimus ir iškart gauti atsakymus bendruomeninės diskusijos „ZOOM" platformoje metu.
Konferencijos dalyviams bus išduodami 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Įstaigos akreditacijos pažymos Nr. IVP-39.

Svarbu žinoti

Konferencija skirta

ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams, įvairiems specialistams dirbantiems su vaikais, ugdymo įstaigų administracijos vadovams bei tėvams, kurie siekia kokybiško vaikų ugdymo.

Konferencijos vieta

Konferencija vyks nuotoliniu būdu, „Zoom" platformoje. Konferencijos įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po konferencijos.

Pažymėjimai

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (6 ak. val.). Įstaigos akreditacijos pažymos numeris nurodytas puslapio apačioje.

Konferencijos kaina – 19 eur./asm.

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 15 eur/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu [email protected]

Dėmesio! Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki konferencijos pradžios.

Dalyvauti

Konferencijos pranešėjai

Indrė Neimantė
Edukologė, „Family Lab Academy" Klaipėdoje vadovė ir mokytoja, Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė.
Elena Kalašnikovienė
Masažuotoja, vaikų ergoterapeutė. Ypatingą dėmesį skiria žinioms apie vaikų raidą, vaikų lavinimą, savarankiškumą, smulkiąją motoriką. Labai mėgsta ir domisi literatūra apie vaikų smegenų vystymąsį, jų veiklą.
Jūratė Bortkevičienė
Psichologė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.
Jovita Starkutė
Edukologė, visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ įkūrėja, knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ bendraautorė, švietimo vadybos konsultantė, lektorė, konsultantė socialiniais švietimo, švietimo organizacijos kultūros, bendradarbiavimo ir veiklos efektyvumo klausimais.

Moderatorius

Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais